• FİLO ARAÇ KİRALAMA


  FİLO ARAÇ KİRALAMA

  Operasyonel araç kiralama, şirketlerin tıpkı personel taşımacılığını dışarıdan sağladığı gibi, personelin de araç ihtiyacını da dışarıdan sağlamasıdır. Araç kiralamanın başlıca avantajlarını düşünürsek, kiralama işleminin şirketlere ne oranda katkı sağladığını görebilirsiniz.

  Neden Araç Kiralarsınız?
  Satın alma ile sadece araç satın alırsınız, araç kiralama ile ise araç yönetimi hizmeti alırsınız. Satın alma durumunda araç yönetimi ve takibi bizzat sizin tarafınızdan yapılacağı için birçok zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Rahat etmek için araç kiralama birçok yönden avantajlı durum arz eder.

  Teklif alır, sipariş verirsiniz
  Araç seçiminde belirleyici olan bütçe değil, ihtiyaçtır. Detaylı araştırma ve satın alma pazarlıkları sürdürmek yerine, kira fiyat tekliflerini alır ve siparişinizi hızla verirsiniz. Zaman kaybetmeden rahat edersiniz.

  Takip edilirsiniz
  Araç seçimi, fiyat pazarlıkları, kredi olanaklarının sağlanması, personele dağıtımı, bakım onarım ve kaza takibi, lastik değişimlerinin takibi, sigortalama, ikinci el satış çabaları şeklinde sıralanabilecek birçok Operasyonel yükten kurtulursunuz. Rahat edersiniz.

  Hız Kesmezsiniz
  365 gün 24 saat kesintisiz yol desteği alır, Türkiye’nin neresinde olursa olsun, arkanızda Özulusoy gücünü hissedersiniz. Aldığınız hizmetin seviyesine göre kaza, bakım/onarım gibi durumlarda ikame araçlarla çalışanlarınız ticari faaliyetlerini öngördüğünüz hızda sürdürmeye devam ederler. Böylece araç alımları için gerekecek büyük finansmanı devretmeniz sebebiyle, kaynaklarınızı veya kredi olanaklarınızı asıl işinizde kullanma imkânı bulabilirsiniz.

   

  Uzun Dönem Araç Kiralama Avantajları

  > Firmanız aracı satın almak yerine kiraladığı takdirde;
  > Satın almak için ödenecek nakit, kredi dahi kullanılsa peşinat şirketin toplu para çıkışına neden olur. Bu hizmeti kiralama olarak düşünürse yüklü miktarlarda nakdi sermayesinde tutmuş olur.
  > Araç satın alınmadığından şirketin kredi imkânlarını etkilemez.
  > Şirket satın almayı düşündüğü araçların 2. el değeri, periyodik bakımları sigortaları ve vergileri gibi giderleri düşünmez, bunları takip etmek için ekstra birim kurmaz ve harcama yapmaz.
  > Sabit aylık ödemeler sayesinde giderler düzenli takip edilebilir.
  > Firma satın aldığı aracın yakıt faturalarının giderlerinin tamamını masraf gösteremezken kiraladığı araçların yakıtının %100 ü gider olarak kaydedilebilir.
  > Araçların hasar durumunda yerine muadil araç verildiğinden firma ekstra araç bulundurma yükünden kurtulur ve işin aksaması engellenir.

   
  Sana en uygun aracı bul!
  Lütfen arama için
  2 veya daha fazla kriter seçiniz.
  Bagaj Sayısı
  © 2020 FİRST CLASS CAR RENTAL. Tüm Hakları Saklıdır.